Aróma difuzér svetlé drevo + tmavé drevo 400ml Hütermann 02

Kód: ELU4352
Novinka
Značka: Hütermann
€55,98
Skladom (1 ks)

Výhodne balenie našich zvlhčovačov vzduchu vo farbách - svetlé a tmavé drevo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a kľudu pomocou nášho zvlhčovača vzduchu. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapie pomocou svetla).

Tento prístroj premieňa vodu na jemnú vodnú páru. Pridáte do vody pár kvapiek esenciálného oleja, aróma difuzér ich pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevoňajú váš byt. Môžete si vybrať, akého aromaterapeutického účinku chcete dosiahnuť. Škorica Vás ukludní a rozveselý, vôňa eukalyptu zmierni vašu únavu a zvýši mozgovú činnosť a navyše odženie komáre. Postupným prechodom 7 farieb LED navyše dosiahnete chromoterapeutický účinok (terapie pomocou farebného spektra).

Vhodné pre spálňu, izby, kancelárie, jóga kluby, fitnes a SPA centra, masážne salóny.

Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Jednoducho otvor naplňte vodou a kvapnite niekoľko kvapiek 100% esenciálneho oleja (nie je súčasťou balenia).

Tichý chod:
Tento aróma difuzér pracuje na princípe technológie ultrazvuku, a preto je jeho chod veľmi tichý. Nebude vás rušiť v spánku ani pri cvičení jogy.

Automatický systém vypnutia:

Prístroj sa sám vypne, akonáhle sa tekutina v ňom vyparí. Nehrozí tak nebezpečenstvo poškodenia prístroja.

Funkčné tlačidlá:

Light: môžete si voliť medzi 7 farbami LED osvetlenie. Môžete si vybrať, či sa farby budú postupne meniť (prechádzať jedna do druhej) alebo stlačením tlačidla 'Light' vyberiete farbu, ktorá sa vám najviac páči. Opätovným stláčaním môžete zvolenú farbu ľubovoľne meniť alebo LED podsvietenie úplne vypnúť. Každá farba je navyše nastaviteľná od jasného po tlmený odtieň. Ale tiež máte možnosť LED úplne vypnúť pre nerušený chod v noci.

Mist: stlačením tohto tlačidla si môžete vybrať dobu, po ktorú bude difuzér vytvárať hmlistý opar. Možno voliť medzi 1 hodinou, 3 hodinami, 6 hodinami alebo môže byť prístroj zapnutý trvalo, do doby než ho aktívne vypnete, prípadne ak sa vypne sám, automaticky, potom, čo sa tekutina v ňom odparí.

- kapacita nádrže: 400 ml (vystačí tak na 8-10 hodín vytváranie hmlistého oparu)
- materiál: plast
- 7 nastaviteľných farieb LED
- objem nádobky: 0,4l
- časovač: 1/3 / 6h / trvalo zapnuté
- napájanie: sieťový napájač 230V / 24Vss (súčasť balenia), 170cm prívodný kábel
- príkon: cca 14W
- rozmery: 17x18 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické aromadifúzery
Hmotnosť: 0.64 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: