Optická kabeláž

Najpredávanejšie

89 položiek celkom
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
€5,50

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270301
€5,80

Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory LC/ST, 5m

Kód: 79279057
Duplexní patchcord 50/125 ST/SC 5m - FC50-4/2-5M
€5,90

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79250502
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
€6,20

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270501
Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-24-OM4-LSOH
€6,40

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken OM4 50/125

Kód: 70294244
Kazeta s víkem pro 12-16 svárů
€6,50

Optická kazeta s hliníkovým víkem.

Kód: 63203020
Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
€8,20

Optická kazeta pro 24 ochran svárů

Kód: 70250024
Průběžný závěs SS1025
€8,20

Průběžný závěs pro kabely ADSS.

Kód: 70900026
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-1M-D
€8,60

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 70232115
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-1M-D
€8,60

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 70234115
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-1M-D
€8,70

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231113
Hore
Ďalšie produkty