Philips OneBlade QP2520/30 zastrihávač fúzov

Kód: 4221072
Novinka Tip
Značka: PHILIPS
€33,43 €33,43 / 1 ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Philips OneBlade je revolučný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky a vytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov pre zastrihávanie, úpravu a holenie fúzov, OneBlade zvládne všetko. Náhradná čepeľ je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Philips OneBlade na tvár QP2520/30

  • Zastrihávanie, tvarovanie a oholenie akokoľvek dlhých fúzov.
  • Oholenie bez podráždenia a porezania pokožky.
  • Obojstranná čepeľ so symbolom opotrebenia.
  • Vodotesný, na mokré aj suché použitie.
  • Tri nadstavce na zastrihávanie fúzov (1, 3 a 5 mm).
  • Výdrž batérie 45 minút na jedno nabitie.
  • Cestovné puzdro.

Philips OneBlade je vybavený novou revolučnou technológiou na styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany – kĺzavej povrchovej úprave v kombinácii so zaoblenými špičkami – je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200-krát za sekundu), ktoré je účinné aj pri dlhších fúzoch. Na jedno hodinové nabitie zaistí OneBlade až 45 minút bezkáblového používania pre vaše pohodlie. Čepele sú navrhnuté na dlhodobý výkon – na dosiahnutie optimálneho výkonu je potrebné každú čepeľ meniť len raz za 4 mesiace*. Na opotrebenie a výmenu vás upozorní sivá šípka na čepeli. Výmena je jednoduchá a praktická, novú čepeľ stačí nacvaknúť.

Na zastrihávanie fúzov, tvarovanie línií a holenie akokoľvek dlhých fúzov aj úpravu tela už nepotrebujete viac nástrojov – OneBlade zvládne všetko. Vytvorte presné okraje pomocou obojstrannej čepele. Hoľte sa oboma smermi a ľahko a rýchlo dosiahnete viditeľný výsledok. Upravte si línie svojho strihu rýchlo a jednoducho v priebehu sekúnd! OneBlade neholí vrchnú vrstvu pokožky ako tradičné žiletky, a preto ju nedráždi. Prechádzajte proti smeru rastu strniska a pohodlne si ohoľte fúzy akejkoľvek dĺžky. Pri holení môžete, ale nemusíte použiť penu – je to len na vás.

Skracujte fúzy na svojej tvári s jedným z 3 hrebeňových nadstavcov na strnisko (1, 3 a 5 mm), ktoré sú súčasťou balenia: 1 mm zastrihávací hrebeň na jednodňové strnisko, 3 mm na zastrihnutie nakrátko a 5 mm na dlhé strnisko.

OneBlade je vodotesný, takže sa ľahko čistí. Stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou. Môžete ho použiť napríklad aj v sprche.

 

Dodatočné parametre

Kategória: VEĽKÉ A MALÉ SPOTREBIČE
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: