Redmi Buds 3 Pro Čierne

Kód: 2873526
Novinka Tip
Značka: Xiaomi
€68,68
Skladom (1 ks)

Redmi Buds 3 Pro prichádzajú na medzinárodný trh ako jedny z najlepších slúchadiel.Vynikajú zaujímavým dizajnom, dlhou výdržou a aktívnym odhlučnením okolitých ruchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hybridný ANC až do 35 dB Aktívne potlačenie hluku môže znížiť okolitý šum až o 35 dB. Inteligentné dynamické ANC s 3 režimami Rozpoznanie hluku okolia je natoľko inteligentné, že Redmi Buds 3 Pro prepínajú režim potlačenia hluku tak, aby vytvorili čo najvhodnejší audio zážitok.

Výdrž batérie až 28 hodín. Jediné nabitie vám prináša až 6 hodín počúvania hudby s vypnutým potlačením hluku a až 28 hodín v spojení s nabíjacím puzdrom.

Pripojenie dvoch zariadení Redmi Buds 3 Pro môžu byť prepojené s dvoma zariadeniami súčasne. Zariadenia zahŕňajú smartfóny, tablety, PC a ďalšie inteligentné zariadenia. 10 minút nabíjanie na 3 hodiny používania Redmi Buds 3 Pro podporujú rýchle nabíjanie, iba 10 minút nabíjania stačí na 3 hodiny počúvania hudby. Nikdy sa nebojte vybitej batérie.

Pohodlný dizajn Ergonomický dizajn zaručuje pohodlné a bezpečné uchytenie, ak nosíte slúchadlá počas jogy alebo bicyklovania. Podporujú bezdrôtové nabíjanie. Nabíjanie Redmi Buds 3 Pro je kompatibilné s certifikáciou Qi. Detekcia v uchu Hudba sa zastaví, ak vytiahnete slúchadlá z uší a naopak hudba sa obnoví, keď si ich nasadíte späť.  Nebojte sa straty slúchadiel, pokiaľ ich máte pripojené prostredníctvom Bluetooth. Nájdete ich ľahko cez Systém MIUI.

Kapacita batérie 35 mAh (slúchadlo); 470 mAh (nabíjacie puzdro)

Doba nabíjania: 1 hodina pre slúchadlá (v nabíjacom puzdre); 2,5 hodiny na nabíjanie puzdra (káblové nabíjanie)

Výdrž batérie: pribl. 6 h (vypnuté ANC)

Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth 5.2

Celková výdrž batérie (s nabíjacím puzdrom): pribl. 28 h (vypnuté ANC)

Hmotnosť: 4,9 g (slúchadlo)/ 55 g (celkom)

Nabíjací port: Type C

Dodatočné parametre

Kategória: Audio
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: