Signamax

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€15,70

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€17,10

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€18,10

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€22,20

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€23,70

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€29,80

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€37,20

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€37,20

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758