Vileda Spin & Clean mop 161821

Kód: 9934605
Akcia Tip
Značka: Vileda
€29,90 –23 %
Vileda Spin & Clean mop 161821
€29,90 –23 % €22,90
Skladom (1 ks)

S novou sadou mopu Vileda Spin & Clean pracujete vždy s čistým mopom. Vedro používa valček, ktorý dôkladne opláchne a vyčistí mop pred žmýkaním. Na mope tak nezostanú žiadne zvyšky nečistôt a vlasov, čo zaručuje vždy čistý mop pre vaše podlahy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ide o inovatívny set okrúhleho plochého mopu a vedra s čistiacim valčekom. Vďaka tomu budú vaše podlahy s každým zotretím čisté. Vďaka svojmu špeciálnemu mechanizmu v rukoväti a vedre s rotačným valčekom pre čistenie budete mať pre upratovanie vždy čistý umývací návlek. Vďaka tomu je umývanie podláh oveľa jednoduchšie!

Rôzne rýchlosti pohybu rukoväte určujú, či bude návlek mokrý, očistený od nečistôt alebo vyžmýkaný:

Pomalý pohyb rukoväťou a viditeľná biela časť na hlavicu mopu: Umývací návlek je obmývaný vodou. Valček medzitým očistí nečistoty z návleku a ten je vždy čistý. Rýchle pohyby rukoväte nadvihnú umývacie hlavicu, ktorá tak rotuje ľahko nad valčekom a zaistí sa tak dôkladné vyžmýkanie.

Naplňte vedierko vodou po značku, ktoré je na vnútornej strane vedra. Pre vyliatie špinavej alebo prebytočnej vody použite otvor na okraji vedra. Na rukoväti je špeciálny mechanizmus, takže sa rukoväť počas žmýkania nepretáča.

Umývacia hlavica je otočná o 360 °, a vďaka ohybnej hlavici je možné aj upratovanie rohov, schodov alebo soklov.

Odstráni viac než 99 % baktérií len pomocou vody. Tenké mikrovlákna perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Výskum vykonaný nezávislou a akreditovanou inštitúciou pre mikrobiológiu a imunológiu

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×