PF2024

Čistič okien Vileda Windomatic Power 163812

Kód: 9934606
Tip
Značka: Vileda
€50 –20 %
68747470733a2f2f696d672e746970612e6575 fotocache bigorig images orig 06424863
€50 –20 % €39,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Vysávač Vileda Windomatic Power na okná je voľbou číslo 1 pre moderné a jednoduché čistenie okien. Vďaka 2 elektronickým úrovniam výkonu nasaje všetky šmuhy behom niekoľkých sekúnd a nezanecháva žiadne škvrny. Už žiadne zdĺhavé čistenie okien vďaka tejto intuitívnej technológií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistenie okien môže byť jednou z najnáročnejších domácich prác. Vďaka neustálemu doplňovaniu vody a opakovanému žmýkaniu handričky je táto úloha otravná a únavná.Našťastie s našim vysávačom na okná Vileda Windomatic Power tieto dni skončili. Nie je potrebné znovu a znovu používať rovnaké staré handry. Akonáhle je čistič nastriekaný na okne, použijete náš Windomatic Power k vysušeniu okien jedným ťahom. Nezanecháva za sebou žiadne nepríjemné kvapky alebo šmuhy.

Vo vysávači je prebytočná voda uskladnená v nádržke, ktorú možno ľahko vybrať, vyčistiť a umyť v umývačke. Používanie nášho Windomaticu Power je rovnako jednoduché ako používanie bežnej stierky, ale oveľa pohodlnejšie. Manipulácia so zariadením je veľmi jednoduchá vďaka svojej praktickej veľkosti a pružnému kĺbu, ktorý možno počas čistenia ohnúť.

2 sacie úrovne

Používajte bežný režim vášho vysávača na okná na malé šmuhy a režim MAX s 50% pridaným výkonom pre väčšie šmuhy.

Ergonomická rukoväť

Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu sa vysávač na okná Windomatic Power pohodlne vojde do vašej dlane a počas čistenia okien ho možno ovládať intuitívne a s presnosťou.

Umývateľná nádržka

Praktická nádržka vysávača Vileda Windomatic Power na okná má objem 100 ml a možno ju po čistení okien ľahko oddeliť a umyť v umývačke riadu, bez toho aby došlo k poškodeniu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: