Sieťové prvky aktívne

K aktívnym prvkom v sieti patria zariadenia, ktoré sú vzájomne poprepájané v rámci siete, a tak sa aktívne podieľajú na prenose dát a iných informácií, teda pracujú so signálom aktívne. Medzi tie najznámejšie a najčastejšie používané patria routre, gateway, switch, či HUB. U nás ale nájdete aj IP telefóniu,, priemyslové zdroje, IP kamery a príslušenstvo, interface modulyVPN/Firewall, ale aj rôzne prepínače, príslušenstvo a doplnky, či optické komponenty a rozžírenia záruk.

Najpredávanejšie

ASUS USB-AX55 nano - Wireless AX1800 Dual-band USB
 
€40,80
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
Skladom (>10 ks)
Kód: 517000464
 
€49,10
TP-Link TL-SG105PE 5xGb (4xPOE+) 65W Easy Smart Switch
 
€54,40
HPE 5520 48G PoE+ 4SFP+ HI Swch
Vypredané
Kód: R8M29A
 
€11 974,90
HPE 5520 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch
Vypredané
Kód: R8M28A
 
€7 494,50
HPE 5520 24G SFP 4SFP+ HI Swch
Vypredané
Kód: R8M27A
 
€20 581,80
HPE 5520 48G 4SFP+ HI Swch
Vypredané
Kód: R8M26A
 
€10 782,70
295 položiek celkom

Cena

31174230
131174230

Značky

Zobrazených položiek: 295
Ubiquiti POE-24-12W-G-WH, GB PoE Injektor, 24V/0,5A (12W), 5ti pack Kód: 52607204419
TP-Link TL-SG105PE 5xGb (4xPOE+) 65W Easy Smart Switch Kód: 517221952
TP-Link TL-SG3428XMP 24Gb 4x10G SFP+ Managed L2+ switch 384W POE+ Omada SDN Kód: 5172210232
TP-Link SG3210XHP-M2 8x2.5Gb 2xSFP+ L2+ switch 240W POE+ Omada SDN Kód: 5172210231
TP-Link TL-SL1311MP 8xFE POE+ 124W 2xGb nonPOE, 1xSFP CCTV switch Kód: 51722213332
TP-Link TL-SX1008 8-Port 10G rack switch
€422,60
Kód: 517222219
Ubiquiti USW-Pro-48-POE Gen2 UniFi Switch
€1 121,60
Kód: 5260721145819
Allied Telesis SNMP manažment module AT-MCF2000M
€138,40
Kód: 502520575
Aruba 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF XCVR Kód: JL743A
Catalyst 9200L 24-port dáta, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-24T-4X-E Kód: 51320101HW91
Hore
Ďalšie produkty