Príslušenstvo, doplnky

Najpredávanejšie

Univerzální PoE Tester Gen2
Univerzální PoE Tester Gen2
Skladom (4 ks)
Kód: 517001461
 
€74,50
AP-POE-BTSR 1P SR 802.3bt 60W Midspan
AP-POE-BTSR 1P SR 802.3bt 60W Midspan
Skladom (2 ks)
Kód: R1C73A
 
€105,20
Aruba DIN Rail 3RU 19 in Rack Mount Kit
 
€392,90
Aruba 4000i POE 480W AC DIN Power Supply
 
€2 611,90
Aruba 4000i POE 240W AC DIN Power Supply
 
€1 466,40
Aruba 10G Ind-Tmp SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
 
€3 935,60
Aruba 10G Ind-Tmp SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver
 
€1 574,10
UBNT Smart Flood Light
UBNT Smart Flood Light
Skladom (3 ks)
Kód: 5260721145231
 
€96,10
Gigabitový stíněný 8-portový PoE panel
Gigabitový stíněný 8-portový PoE panel
Skladom (2 ks)
Kód: 51700134
 
€18,30
Cisco Meraki AC Adapter (AU Plug/MR Line)
Cisco Meraki AC Adapter (AU Plug/MR Line)
Vypredané
Kód: 5135M7MRMA013
 
€27,40
33 položiek celkom
Gigabitový stíněný 8-portový PoE panel
€18,30
Kód: 51700134
Wireless MX Replacement Antenna Kód: 5135M6MA028
UBNT PAK-620 držák pro PBE-5AC-620, PBE-M5-620,RD-5G30-LW, AF-5G30-S45 Kód: 5260721145226
Cisco Meraki AC Adapter (AU Plug/MR Line) Kód: 5135M7MRMA013
Cisco Meraki AC Adapter (UK Plug/MR Line) Kód: 5135M7MRMA012
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, motiv tkaniny, 3 kusy
€52,90 –28 %
€38,10
Kód: 5260721145217
UBNT kryt pro UAP-nanoHD, mramorový motiv, 3 kusy
€52,90 –28 %
€38,10
Kód: 5260721145220
UBNT USW-Flex-Utility,adaptér pro instal. na sloup
€53,30
Kód: 5260721145222
MX64 Replacement Power Adapter (30 WAC) Kód: 5135M6MA009
Univerzální PoE Tester Gen2
€74,50
Kód: 517001461
TP-Link TL-MCRP100 záložní zdroj pro TL-MC1400_V2
€76,56
Kód: 5172230813
Cisco Meraki Stacking Cable 0.5m Kód: 5135M6MA025
Hore
Ďalšie produkty
×