Signamax

34 položiek celkom
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
€5,50

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270301
€5,80

Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory LC/ST, 5m

Kód: 79279057
Duplexní patchcord 50/125 ST/SC 5m - FC50-4/2-5M
€5,90

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79250502
Zásuvka SIGNAMAX CAT5E STP 2 x RJ45 pod omítku ivory W45/5-2ESH
€5,90

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 5E nestíněná, slonová kost.

Kód: 03065902
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
€6,20

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270501
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá W45/6-2E/R
€6,80

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, bílá.

Kód: 03100002
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku ivory W45/6-2E
€6,80

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, slonová kost.

Kód: 03100003
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 STP 2 x RJ45 pod omítku bílá W45/6-2ESH/R
€7,70

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 stíněná, bílá.

Kód: 03100001
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€8,90

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€9,30

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€9,60

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 34 položiek celkom