Elektromotor 1AML 90L-8 0,55kW 750 ot/min

Kód: 9934638
Akcia Novinka Tip
€138
Ihneď (1 ks)

Objednajte si výkonný elektromotor 1AML 90L-8 s výkonom 0,55 kW a otáčkami 750 ot/min pre vaše strojové aplikácie. S vysokou spoľahlivosťou a účinnosťou je ideálnym riešením pre vaše priemyselné potreby. Objednajte ešte dnes a získať motor, ktorý vám poskytne spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.

Detailné informácie

100 000 + produktov
Viac ako 100 000
produktov
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
od 99 EUR
Slovenský e-shop
Slovenský e-shop
s kamennou predajňou

Podrobný popis

Predstavujeme elektromotor 1AML 90L-8 s výkonom 0,55kW a otáčkami 750 ot/min, ktorý je navrhnutý na splnenie vašich najnáročnejších priemyselných potrieb.

Tento elektromotor je zhotovený s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť, čo ho robí ideálnym riešením pre širokú škálu aplikácií. Jeho vysoký výkon 0,55kW umožňuje poháňať vaše stroje s úžasnou efektivitou a presnosťou, čím zvyšuje produktivitu vašej prevádzky.

S vysokou otáčkou 750 ot/min je tento elektromotor schopný rýchlo a spoľahlivo dodávať potrebný výkon pre vaše procesy. Jeho robustná konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť a minimálnu údržbu, čo vám umožňuje sústrediť sa na vaše hlavné úlohy bez starostí o prevádzkové problémy.

Okrem toho je tento elektromotor vybavený špičkovou technológiou, ktorá zabezpečuje bezproblémový chod a minimálnu spotrebu energie. To znamená nielen nižšie prevádzkové náklady, ale aj šetrnejšie zaobchádzanie s životným prostredím.

Nezáleží na tom, či potrebujete motor pre výrobu, prepravu alebo inú priemyselnú aplikáciu, elektromotor 1AML 90L-8 je tu, aby vám poskytol spoľahlivý výkon a maximálnu efektivitu. Objednajte si ho ešte dnes a zabezpečte si konkurenčnú výhodu vo vašej prevádzke.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektromotory
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: