Pb akumulátor MHPower VRLA AGM 12V/12Ah MS12-12

Kód: 8468540
€24,27 –20 %
Bez názvu
€24,27 –20 % €19,40
Ihneď (1 ks)

Detailné informácie

100 000 + produktov
Viac ako 100 000
produktov
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
od 99 EUR
Slovenský e-shop
Slovenský e-shop
s kamennou predajňou

Podrobný popis

Batérie konštrukcia MHPower majú mnoho výhod, napr .: viac ako dvojnásobná životnosť v porovnaní s ostatnými, nádoba je konštruovaná z oveľa pevnejších materiálov (sú tu väčšie tlaky), je najlepšie otrasuvzdorná zo všetkých známych konštrukcií batérií, má väčší výkon v pomere k veľkosti a teda aj širšiu aplikáciu ako štartovacie batérie.

Výhodou batérie, ktorá je takto vyrobená, je skutočnosť, že môže pracovať v akejkoľvek polohe (nič sa z nej nevyleje) čo je dôležité napr. V lodnom prevádzke, a vôbec v prevádzke, kde je tekutý elektrolyt veľkým nepriateľom. (Otrasy, náklony a pod.).

 

Technické parametre:
Rozmery 151 × 98 × 95mm
váha 3,3kg
vyrobená technológiou VRLA AGM (absolút rbed Glass Mat)
hermeticky uzavretá, bezúdržbová.
Malý vnútorný odpor predurčuje použitie v zariadeniach s vysokými vybíj.proudy (meniče, štartéry) Vhodná tiež do záložných zdrojov a solár.systémů.

 

Batérie vyrobená technológiou AGM (Absorbed Glass Mat), zvlášť vhodná do záložných zdrojov, solárnych systémov atď .. Je bezúdržbová, hermeticky uzavretá a môže pracovať v akejkoľvek polohe.

Dodatočné parametre

Kategória: DIELŇA, STAVBA A ZÁHRADA
Záruka: 2 roky
EAN: 2091470100

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola