128GB Kingston DataTraveler Locker + G3, Cloud Backup

Kód: 9896850959
€101,30
Skladom (2 ks)

Ľahko prenosné úložisko na vaše dáta. USB kľúč Kingston DataTraveler Locker + G3 128 GB je ideálnym riešením na zachovanie a prenášanie dôležitých dát medzi počítačmi. Pýši sa veľkosťou úložiska 128 GB. Prenosová rýchlosť dosahuje 40 MB/s, keď je reč o zápise dát, a 135 MB/s počas čítania. K vášmu zariadeniu sa môže pripojiť cez USB-A.

Detailné informácie

Podrobný popis

DataTraveler Locker+ G3 ponúka zálohovanie do cloudu ako voliteľnú funkciu. Používatelia si môžu zvoliť automatické zálohovanie dát zo svojho DataTraveler Locker+ G3 na Google Drive™, OneDrive (Microsoft®), Amazon Cloud Drive, Dropbox alebo Box, takže v prípade straty alebo odcudzenia disku budú ich dáta na bezpečnom mieste.

Jeho rozhranie USB 3.0 poskytuje rýchlosť čítania až 135 MB/s, čo je približne 2 – 3-násobok rýchlosti predchádzajúcej generácie, čím zabezpečuje rýchlejšie zabezpečenie súborov. DataTraveler Locker+ G3 sa ľahko nastavuje a používa bez potreby inštalácie aplikácie; všetok potrebný softvér a zabezpečenie je zabudované. Funguje na systémoch Windows aj Mac, takže používatelia môžu pristupovať k súborom z viacerých systémov bez inštalácie programu na každý používaný počítač.

Je vybavený odolným kovovým puzdrom, ktoré chráni disk pred pádmi, nárazmi a nárazmi, a vďaka vstavanému pútku na kľúč je pohodlné vziať si dáta kamkoľvek. Kryt sa hodí na zadnú stranu disku, takže sa nestratí.

Vydarené vyhotovenie USB pridáva vkusnosť vkusného doplnku. Odolné pútko ho dovolí pripevniť napríklad k vašim kľúčom. Rozmery súhlasia s 18,6 mm × 9,75 mm × 60,56 mm.

Kľúčové parametre:

  • Strieborná farba je príjemná pre oko
  • Zapisovacia rýchlosť dosahujúca až 40 MB/s
  • Načítanie s tempom až 135 MB/s
  • S využitím praktického pútka je tu variant flash disk nosiť s kľúčmi
  • USB kľúč Kingston DataTraveler Locker+ G3 128 GB je možné zapojiť cez USB-A
  • Flash pamäť s kapacitou 128 GB
  • Telo zhotovené z kovu s náležitou odolnosťou

Dodatočné parametre

Kategória: Komponenty
Záruka: 60
Přesná rychlost čtení (MB/s): 135
Přesná rychlost zápisu (MB/s): 40
Typ paměťové karty: Flash USB
Kapacita paměťové karty: 128 GB
Rozhraní (USB): USB 3.0
Adaptér (redukce) v balení: Ne
On the GO (OTG): Ne
Rychlost čtení (MB/s): 101 - 150 MB/s
Rychlost zápisu (MB/s): 31 - 50 MB/s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: