PS4 - Uncharted (The Nathan Drake Collection)

Kód: 989750506
Tip
Značka: SEGA
€11,89
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Pripomeňte si prvé tri dobrodružstvá Nathana Drakea. Skúsení hráči sa budú unášať remasterovaným prostredím a tí hrou nepobozkaní aj napínavým príbehom.

Detailné informácie

100 000 + produktov
Viac ako 100 000
produktov
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
od 99 EUR
Slovenský e-shop
Slovenský e-shop
s kamennou predajňou

Podrobný popis

Pojem remaster sa dnes zo zásady spája aj so slovíčkom trilógia. Vývojári z Bluepoint Games sa rozhodli v tejto zabehnutej zvyklosti pokračovať a prinášajú vylepšené prvé 3 diely akčnej adventury Uncharted. Radovať sa môžu nielen hráči, ktorí tento titul nepoznajú, ale aj jeho verní fanúšikovia. Okrem vylepšeného okolia a tvárí herných postáv sa môžete tešiť aj na pohodlnejšie ovládanie, rýchlejšie načítanie lokácií alebo opravené problémové časti hry. Vďaka prechodu na modernejšiu konzolu je samozrejmosťou možnosť hrania vo Full HD rozlíšení pri snímkovej frekvencii 60 Hz. Spojením prvých 3 dielov do jediného nosiča sa autori rozhodli mnohé herné prvky zjednotiť, vďaka čomu pôsobí trilógia celistvejším dojmom.

Hra ponúka množstvo obťažností a je len na vás, ako si veríte. Najschodnejší je pravdepodobne variant Explorer, ktorý už podľa názvu nabáda k preskúmaniu okolia a objavovaniu nových skrýš. Na druhej strane je možnosť Crushing, ktorá sa vám bude snažiť hru čo najviac znepríjemniť. Pre profesionálov je tu aj odomykateľná možnosť Brutal. Po novom sa v hre objavuje aj režim na čas nazvaný Speedrun. Jednou z ďalších noviniek, predovšetkým pre nadšených prieskumníkov, je foto mód, vďaka ktorému si môžete zvečniť niektoré scenérie a iné momentky.

Výhodné balenie 3 v 1

Výhodnosť tohto multi-packu je nepopierateľná. Priemerný čas strávený pri single-playeri každého dielu je približne 10 hodín, a okrem toho asi len ťažko nájdete za rovnakú cenu takto prepojený a chytľavý príbeh. Naprieč dielmi došlo k zjednoteniu mnohých prvkov, keďže pre hráča je príjemnejšie a jednoduchšie ovládať hrdinu, u ktorého vie, čo môže očakávať a nemusí si neustále zvykať na nové ovládanie.
 

Výhodné balenie 3 v 1

Dodatočné parametre

Kategória: HRY A ZÁBAVA
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: