Solarix

Najpredávanejšie

23 položiek celkom
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
€16,80

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231154
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€23,80

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě

Kód: 70221199
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€23,80

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222199
Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
€24,50

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221195
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
€25,70

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222193
Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
€26,40

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221193
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC-OS-2M-D
€32,50

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248229
Optická spojka pro 48 vláken SX-FOSC-D-48
€42,20

Optická spojka hrncové typu pro zemní i nadzemní instalace.

Kód: 70350031
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-1M-D
€47,20

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248419
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-2M-D
€48

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248429
Patch kabel 9/125 E2000apc/E2000apc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/E2000-APC-OS-1M-D
€48,80

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70249219
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D
€50,30

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247419
Hore
Ďalšie produkty