Termostaty, hygrostaty

Termostaty a hygrostaty sú dva typy zariadení, ktoré sa používajú na reguláciu teploty a vlhkosti v interiéri. 

Termostaty sú zariadenia, ktoré sa používajú na reguláciu teploty v interiéri. Termostat dokáže zistiť aktuálnu teplotu a na základe toho riadiť kúrenie alebo chladenie, aby sa udržala požadovaná teplota v miestnosti. Naša ponuka zahŕňa rôzne typy termostatov, ako sú digitálne termostaty, programovateľné termostaty a inteligentné termostaty. Naše termostaty majú rôzne funkcie, ktoré umožňujú presné nastavenie teploty, prispôsobenie podľa potrieb a úsporu energie.

Hygrostaty sú zariadenia, ktoré sa používajú na reguláciu vlhkosti v interiéri. Hygrostat dokáže zistiť aktuálnu vlhkosť a na základe toho riadiť zvlhčovanie alebo osušovanie vzduchu, aby sa udržala požadovaná vlhkosť v miestnosti. Naša ponuka zahŕňa rôzne typy hygrostatov, ako sú digitálne hygrostaty, programovateľné hygrostaty a inteligentné hygrostaty. Naše hygrostaty majú rôzne funkcie, ktoré umožňujú presné nastavenie vlhkosti, prispôsobenie podľa potrieb a úsporu energie.

Najpredávanejšie

Zásuvkový termostat s časovým spínačom KT3100
 
€18,28
2 položiek celkom

Cena

1884
11884

Značky

Zobrazených položiek: 2
Zásuvkový termostat s časovým spínačom KT3100
€18,28

Zásuvkový termostat s časovým spínačom KT3100Súbežná funkcia časovača a termostatu je nefunkčná!Zariadenie je kombináciou zásuvkového termostatu a časového spínača, pričom...

Kód: 4643328SAP
Izbový programovateľný drôtový WiFi GoSmart termostat P56201 Kód: P56201