SFE 2320WH stolný ventilátor SENCOR

Kód: FAST98035943
Tip
Značka: Sencor
€19,90 –15 %
SFE 2320WH stolný ventilátor SENCOR
€19,90 –15 % €16,90
Skladom (1 KS)
Stolný ventilátor s príkonom 30 W a 2 rýchlosťami. Sencor SFE 2320WH zaujme automatickou horizontálnou rotáciou a nastaviteľným uhlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sencor sa stane vašim záchrancom počas horúcich letných dní a nocí. Ventilátor SFE 2320WH vás spolahlivo osveží a ponúkne vám vytúženú úľavú od nepríjemného potenia. Stačí len zapojiť do elektriky a zvoliť si jednu z dovch rýchlostí otáčania vrtule. Tri lopatky o priemere 23 cm sa postarajú o to, aby sa vzduch v celej miestnosti počas niekoľko málo sekúnd ochladil.

O to, aby bol vzduch rozmiestnený rovnomerne po celej izbe, sa stará automatická horizontálna rotácia v uhle 90°, ktorú si môžete jednoducho vypnúť. Pre ešte lepšie umiestnenie ventilátora vzhľadom k vašej pozícii si môžete nastaviť uhol sklonu hlavice. Aj napriek svojej sile 30 W je prístroj tichý a efektívny. Hlučnosť pod 50 dB zaistí, že vás prístroj v zapnutom stave nebude rušiť, i keď sa nachádzate v jeho tesnej blízkosti.

Bezpečnost na prvom mieste

Výrobca pri tvorbe ventilátora myslel predovšetkým na koncových užívateľov a ich bezpečnosť. Predná i zadná strana ventilátora sú chránene kovovou mriežkou, ktorá bráni nehodám. Svoje domáce zvieratka alebo malé deti môžete nechať v blízkosti spotrebiča. Pre ešte lepšiu stabilitu sú na spodnej strane umiestnené protišmykové nôžky. Samozrejmosťou je ochrana proti prehriatiu, ktorá prístroj pri hroziacom nebezpečí automaticky vypne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné
Hmotnosť: 1.571 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: